Zážitkový balíček


Připravili jsme pro Vás speciální zážitkový balíček, který obsahuje to nejlepší z nabídky Hotelu Paříž Praha. Hotel je architektonickým skvostem a legendou, v jejíchž zářivých interiérech se odehrávaly významné kapitoly novodobé historie. Byl útočištěm prvorepublikových hvězd stříbrného plátna a dodnes si uchovává působivou atmosféru, kterou vykreslil Bohumil Hrabal ve svém slavném románu "Obsluhoval jsem anglického krále". Díky unikátní lokaci hotelu v samém centru Prahy, budete mít všechny důležité pamětihodnosti v docházkové vzdálenosti, ale zároveň i komfort a pohodlí v tom nejvyšším standardu.

Tento zážitkový balíček obsahuje:

  • Ubytování v jednom z našich elegantních a komfortně zařízených pokojů nebo apartmánů
  • Snídani v naší Brasserii Paris
  • Lahodnou večeři nebo oběd o 3 chodech pro 2 osoby
  • Krabičku domácích pralinek a láhev sektu s čerstvými jahodami na pokoji při příjezdu
  • Welcome drink při příjezdu
  • Naše vynikající cappuccino "Paříž" a dort "Paříž" pro dva v hotelové kavárně
  • Soukromý vstup do hotelové sauny a fitness
  • Upgrade do vyšší kategorie pokoje (dle dostupnosti)
  • Dřívější check-in od 10:00 a pozdní check-out do 15:00 (dle dostupnosti)

Rezervujte zde


Ubytování v jednom z našich elegantních a komfortně zařízených pokojů nebo apartmá

Vyberte si kategorii pokoje dle Vašich požadavků a nechte se okouzlit výhledem na Staré Město pražské nebo na Obecní dům. Všech 86 elegantních pokojů je vybaveno replikami původního secesního nábytku z počátku 20. století.

Krabička domácích pralinek a láhev sektu s čerstvými jahodami na pokoji při příjezdu

Ochutnáte unikátní "Hotel Paris Pralines", které naši cukráři vyrábí v několika rozmanitých chutích. Pralinky si můžete vychutnat společně s láhví Mucha sektu a jahodami, které obdržíte jako pozornost při příjezdu.

Lahodnou večeři nebo oběd o 3 chodech pro 2 osoby

Šéfkuchař Karel Hynek se svým týmem připravuje výtečné delikatesy, které kombinují francouzskou a tradiční českou kuchyni. Budete mít příležitost ochutnat naše Mucha menu, ve kterém je tradiční česká kuchyně obohacena o vliv francouzského kulinářského umění.

Naše vynikající cappuccino "Paříž" a dort "Paříž" pro dva v hotelové kavárně

Balíček obsahuje i naše cappuccino "Paříž" a proslulý dort "Paříž", který připravujeme podle tradiční receptury zakladatelů a majitelů hotelu, rodiny Brandejsů, z počátku 20. století.

Welcome drink při příjezdu

Návštěvu hotelu zahájíte nápojem na uvítanou v naší hotelové kavárně Café de Paris. Vychutnáte si zde sklenku Mucha sektu, jehož charakteristikou je specifická vůně biskvitu na jemném ovocném pozadí. Alternativně Vám naši číšníci rádi poskytnou nealkoholický nápoj.

Soukromý vstup do hotelové sauny a fitness

Je zahrnuto i privátní využití hotelové sauny či fitness centra během pobytu, které Vám zajistí odpočinek a relaxaci pro zlepšení celkové fyzické a psychické kondice. Využít můžete také naši nabídku thajských masáží k celkovému svalovému uvolnění a pro pocit duševní rovnováhy.

Další služby, které zpříjemní Váš pobyt:

Upgrade do vyšší kategorie pokoje (dle dostupnosti)

Dřívější check-in od 10:00 a pozdní check-out do 15:00 (dle dostupnosti)


Zážitkový pobyt je možné také zakoupit jako dárkový poukaz. Udělejte radost svým blízkým a darujte jim tento nezapomenutelný zážitek v novogotické budově se secesním genius loci.

Pro objednávku nás kontaktujte na e-mailu sales@hotel-paris.cz
Hotel Paris Prague | Praha 1 | VÁNOČNÍ VEČEŘE

VÁNOČNÍ VEČEŘE

Přijďte ochutnat naše zimní gurmánské pokrmy, ve kterých propojujeme českou tradici s francouzskou inspirací. Dne 24. a 25. prosince budeme podávat v Brasserii Paris 4chodové vánoční menu. Rezervujte si svůj stůl na fboffice@hotel-paris.cz nebo +420 222 195 877.
Hotel Paris Prague | Praha 1 | SILVESTROVSKÁ VEČEŘE

SILVESTROVSKÁ VEČEŘE

Přivítejte nový rok 2022 v příjemném prostředí Brasserie Paris a ochutnejte naše jedinečné slavnostní menu, připravené pod taktovkou našeho šéfkuchaře Karla Hynka. Rezervujte si svůj stůl na fboffice@hotel-paris.cz nebo +420 222 195 877.

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo