Svatby

Svatba je pro mnoho lidí nejkrásnějším dnem v životě a je tedy důležité, aby samotný svatební obřad i svatební hostina proběhla dle představ a přání novomanželů. 

Díky nádhernému secesnímu interiéru a vysoce profesionálnímu personálu poskytuje Hotel Paříž Praha perfektní svatební místo, aby byl váš den výjimečný a nezapomenutelný. Umožňujeme uspořádat nezapomenutelnou svatební hostinu v secesních prostorách. Dle Vašich přání a požadavků pro Vás připravíme hostinu až pro 100 hostů. 

Právoplatný svatební obřad organizujeme ve spolupráci s partnerskou svatební agenturou. Nabízíme veškeré služby spojené se svatebním dnem, jako je profesionální fotograf, živá hudba, výroba dortu, květinová výzdoba a další.

Pro bližší informace prosím kontaktujte: fboffice@hotel-paris.cz


Svatební brožura

Hotel Paris Prague | Praha 1 | VÁNOČNÍ VEČEŘE

VÁNOČNÍ VEČEŘE

Přijďte ochutnat naše zimní gurmánské pokrmy, ve kterých propojujeme českou tradici s francouzskou inspirací. Dne 24. prosince budeme podávat v restauraci NOE 5chodové vánoční menu. Rezervujte si svůj stůl na fboffice@hotel-paris.cz nebo +420 222 195 877.
Hotel Paris Prague | Praha 1 | SILVESTROVSKÁ VEČEŘE

SILVESTROVSKÁ VEČEŘE

Přivítejte nový rok 2023 v příjemném prostředí restaurace NOE a ochutnejte naše jedinečné slavnostní menu, připravené pod taktovkou našeho šéfkuchaře Karla Hynka. Rezervujte si svůj stůl na fboffice@hotel-paris.cz nebo +420 222 195 877.

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo