Hledáte víc, než jen práci?

Staňte se i Vy součástí legendy
a přidejte se k našemu týmu!

 

AKTUÁLNÍ VOLNÁ MÍSTA:


 

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Stabilní práce v gastru že neexistuje?!  V hotelu Paříž to rozhodně neplatí. V naší nádherné secesní kavárně je opět živo, a navíc otevíráme novou restauraci! Hledáme proto nové kolegy – lidi, co umí dělat svojí práci a hledají stabilní místo, kde jí můžou dělat dobře. 

Více o pozici

 

PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU

Máte rádi krásné prostředí a těší Vás podílet se na jeho vytváření? Pro péči o naše luxusní interiéry hledáme pečlivou a spolehlivou uklízečku nebo uklízeče.

 

Více o pozici

 

TECHNIK PRO SPRÁVU BUDOV

Náš tým techniků provádí údržbu nejen historické budovy hotelu Paříž, ale i několika dalších budov v blízkém sousedství – jedná se o kanceláře, byty i zdravotnické zařízení. Práce je tedy zajištěna neustále, bez ohledu na covid a výkyvy v turistickém ruchu. 

Více o pozici

 

Naše volné pozice jsou také na Jooble

Hotel Paris Prague | Praha 1 | VÁNOČNÍ VEČEŘE

VÁNOČNÍ VEČEŘE

Přijďte ochutnat naše zimní gurmánské pokrmy, ve kterých propojujeme českou tradici s francouzskou inspirací. Dne 24. a 25. prosince budeme podávat v Brasserii Paris 4chodové vánoční menu. Rezervujte si svůj stůl na fboffice@hotel-paris.cz nebo +420 222 195 877.
Hotel Paris Prague | Praha 1 | SILVESTROVSKÁ VEČEŘE

SILVESTROVSKÁ VEČEŘE

Přivítejte nový rok 2022 v příjemném prostředí Brasserie Paris a ochutnejte naše jedinečné slavnostní menu, připravené pod taktovkou našeho šéfkuchaře Karla Hynka. Rezervujte si svůj stůl na fboffice@hotel-paris.cz nebo +420 222 195 877.

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo