Brasserie Paris


V přízemí známého pětihvězdičkového Hotelu Paříž Praha se nachází Brasserie Paris, jež je považována za architektonický klenot s více než staletou historií. Původní secesní interiér z roku 1904 se pyšní modrými štípanými mozaikami, původním osvětlením, vykládanými dřevěnými obklady a zlaceným štukováním. Působivá atmosféra Vás přenese do úplně jiného světa.

Můžete těšit na tradiční pokrmy v odlehčené moderní úpravě nebo na speciality šéfkuchaře Karla Hynka s vlivy japonské gastronomie. S výběrem z bohaté nabídky francouzských a moravských vín Vám ochotně pomůže náš sommelier. Celkovou atmosféru podtrhuje příprava pokrmů před hosty a v páteční a sobotní večery živá klavírní hudba.

Brasserie Paris je vždy garancí té nejlepší gastronomie. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Otevírací doba: úterý - sobota od 16:00 do 22:00
 


ŠÉFKUCHAŘ

Představujeme Vám našeho šéfkuchaře Karla Hynka, který pro Vás se svým týmem připravuje výtečné delikatesy ve stylu francouzské a tradiční české kuchyně. Při výběru a kombinacích pokrmů vždy klade důraz na kvalitu surovin a sezónní nabídku. Karel Hynek získal zkušenosti ve Velké Británii a své umění neustále zdokonaluje, např. naposledy na stáži v akademii Alaina Ducasse v Paříži.

Hotel Paris Prague | Praha 1 | VÁNOČNÍ VEČEŘE

VÁNOČNÍ VEČEŘE

Přijďte ochutnat naše zimní gurmánské pokrmy, ve kterých propojujeme českou tradici s francouzskou inspirací. Dne 24. a 25. prosince budeme podávat v Brasserii Paris 4chodové vánoční menu. Rezervujte si svůj stůl na fboffice@hotel-paris.cz nebo +420 222 195 877.
Hotel Paris Prague | Praha 1 | SILVESTROVSKÁ VEČEŘE

SILVESTROVSKÁ VEČEŘE

Přivítejte nový rok 2022 v příjemném prostředí Brasserie Paris a ochutnejte naše jedinečné slavnostní menu, připravené pod taktovkou našeho šéfkuchaře Karla Hynka. Rezervujte si svůj stůl na fboffice@hotel-paris.cz nebo +420 222 195 877.

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo