Brasserie Paris


V přízemí známého pětihvězdičkového Hotelu Paříž Praha se nachází Brasserie Paris, jež je považována za architektonický klenot s více než staletou historií. Původní secesní interiér z roku 1904 se pyšní modrými štípanými mozaikami, původním osvětlením, vykládanými dřevěnými obklady a zlaceným štukováním. Působivá atmosféra Vás přenese do úplně jiného světa.

Můžete těšit na tradiční pokrmy v odlehčené moderní úpravě nebo na speciality šéfkuchaře Karla Hynka s vlivy japonské gastronomie. S výběrem z bohaté nabídky francouzských a moravských vín Vám ochotně pomůže náš sommelier. Celkovou atmosféru podtrhuje příprava pokrmů před hosty a v páteční a sobotní večery živá klavírní hudba.

Brasserie Paris je vždy garancí té nejlepší gastronomie. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Otevírací doba: denně od 16:00 do 23:00
 

Jídelní lístek


ŠÉFKUCHAŘ

Představujeme Vám našeho šéfkuchaře Karla Hynka, který pro Vás se svým týmem připravuje výtečné delikatesy ve stylu francouzské a tradiční české kuchyně. Při výběru a kombinacích pokrmů vždy klade důraz na kvalitu surovin a sezónní nabídku. Karel Hynek získal zkušenosti ve Velké Británii a své umění neustále zdokonaluje, např. naposledy na stáži v akademii Alaina Ducasse v Paříži.

Hotel Paris Prague | Praha 1 | CAFÉ DE PARIS

CAFÉ DE PARIS

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo