Hotel Paříž Praha - Svatby

Ohlasy klientů

"Vynikající svatební hostina"

Svatba na 26.11.2011
Byli jsme více než spokojeni .... Velmi příjemné prostředí, profesionální služby, výborné jídlo a organizace. Velmi nápomocný management. S plnou odpovědností můžeme doporučit tuto restauraci a hotel pro každého, kdo hledá vysokou kvalitu.

Samaria a Martin (Columbia a CZ)

Skvělé místo pro každou příležitost

Vzali jsme se v Praze na Staroměstském náměstí u Orloje. V hotelu Paříž jsme měli naši svatební hostinu a snídani. Lepší místo jsme nemohli najít. Jídlo bylo vynikající.
Obsluha a veškerý personál podal perfektní výkon. Udělali vše, aby nám pomohli při každém našem přání. Všichni naši hosté se vyjádřil o tom, jak byl hotel, jídlo a atmosféra vynikající.
Všem tuto restauraci doporučuji.

Ian a Charlotte Jeynes

"Zamilovali jsme si secesní styl této restaurace"


Jsme britský manželský pár, který měl svatbu v Praze (8. ledna 2011). Sarah Bernardt restaurace byla celá rezervována pouze pro naši svatební hostinu pro 54 osob, nadchl nás její secesním styl. Vybrali jsme si moderní české menu o čtyřech chodech a jídlo bylo vynikající. Obsluha a všichni zaměstnanci byli velmi přátelští a bezchybní. Petr, manažer byl fantastický, pomohl nám zorganizovat mnoho detailů, jako jsou květiny, hudba, osvětlení, nic mu nepůsobilo potíže. Chtěli bychom doporučit tuto restauraci a hotel při návštěvě Prahy. Vypadá to drahé, ale to ve skutečnosti je cena velmi férová. Děkujeme vám za svatební hostinu, budeme si ji pamatovat navždy. Všichni naši svatební hosté měli úžasné party. Doufáme, že se k Vám vrátíme někdy v příštím roce.

Mr & Mrs Ashton (Velká Británie)