Luxusní pokoje hotelu Paris v Praze Luxusní pokoje hotelu Paris v Praze Luxusní pokoje hotelu Paris v Praze Luxusní pokoje hotelu Paris v Praze Luxusní pokoje hotelu Paris v Praze Luxusní pokoje hotelu Paris v Praze

Pokoje a apartmány

Hotel Paris nabízí luxusní a pohodlné ubytování v centru Prahy s 86 luxusními pokoji v různých dostupných typech, stačí si jen vybrat dle Vašich preferencí.

Ihned po vstupu do Hotelu Vás jistě okouzlí vstupní hala s mramorovou mozaikovou podlahou a nádherně zdobeným hlavním schodištěm vedoucím do pater hotelu; ručně kované zábradlí s mosaznými prvky nesoucími charakteristické secesní motivy, je na opačné straně schodů doplněno zrestaurovanými originálními malbami. Na každém odpočívadle, v mezipatře, jsou překrásná vitrážová okna s motivy květin a citrusů.

Každý pokoj je díky prostorovým dispozicím historické budovy svým způsobem unikátní, jedinečný; rozdíly jsou zřejmé především ve tvaru pokoje, ale také v barevném provedení a uspořádání. Hotel nabízí několik typů pokojů: Deluxe pokoje, Executive pokoje, Junior Suites i apartmány – Klimt Suite, Mucha Suite nebo jedinečný Tower Suite. Každý z nich má své vlastní kouzlo, avšak všechny splňují vysoký standard komfortu a pohodlí. Spolu s dokonalými napodobeninami secesního stylového nábytku a překrásnou výzdobou představují tyto pokoje osobitý secesní sloh.