non used

HIGHCATEGORY: Junior Suite (Snídaně, WiFi, VIP status a vstup do Wellness & Spa centra)

Od €192 za noc

Nabídka obsahuje ubytování v Junior Suite, snídani formou bufetu, DPH a veškeré poplatky, vyjma městského poplatku ve výši 0,85 EUR za osobu a noc. Domácí mazlíčci vítání (za poplatek).

Zdarma: WiFi na pokoji, snídaně formou teplého a studeného bufetu, minerální voda a pozornost při příjezdu na pokoji, vstup do Wellness & Spa Centra, set na přípravu kávy a čaje.

Celková cena rezervace je účtována hotelem v den rezervace a v případě storna či nedojezdu je nevratná.

Ukázat

HIGHCATEGORY: Junior Suite (Snídaně, WiFi, VIP status a vstup do Wellness & Spa centra) - Bezplatné storno

Od €168 za noc

Speciální nabídka:
Zůstaňte 3 noci a více a získejte 30% slevu 
(zobrazená cena je již po slevě)

Zdarma: WiFi internet na pokoji, snídaně formou teplého a studeného bufetu, minerální voda a pozornost při příjezdu na pokoji, vstup do Wellness & Spa Centra včetně fitness, set na přípravu kávy a čaje.

Cena snídani formou bufetu, DPH a veškeré poplatky, vyjma městského poplatku ve výši 0,85 EUR za osobu a noc. Domácí mazlíčci vítání (za poplatek).

Junior Suites jsou nové, prostorné a pohodlně zařízené pokoje zařízené v secesním stylu.

Vybavení apartmánu Junior Suite: 
King size postel, obývací prostor se stolkem a křesly, pracovní stůl, LCD TV se satelitem, telefon se záznamníkem, minibar (účtovaný zvlášť), trezor, individuálně nastavitelné topení a klimatizace, koupelna s vyhřívací podlahou a dvěma umyvadly, vana nebo masážní sprcha, toaleta a bidet

Ukázat

HIGHCATEGORY: Luxusní Apartmá (Snídaně, WiFi, VIP status a vstup do Wellness & Spa centra)

Od €512 za noc

Nabídka zahrnuje ubytování v apartmánech - Tower Suite, Mucha Suite nebo Klimt Suite, denní snídani formou bufetu, DPH a veškeré poplatky, vyjma městského poplatku ve výši 0,85 EUR za osobu a noc. Domácí mazlíčci vítání (za poplatek).

Zdarma: WiFi na pokoji, snídaně formou teplého a studeného bufetu, minerální voda a pozornost při příjezdu na pokoji, vstup do Wellness & Spa Centra, set na přípravu kávy a čaje.

Celková cena rezervace je účtována hotelem v den rezervace a v případě storna či nedojezdu je nevratná.

Ukázat

HIGHCATEGORY: Luxusní apartmány (Snídaně, WiFi, VIP status a vstup do Wellness & Spa centra) - Bezplatné storno

Od €448 za noc

Speciální nabídka:
Zůstaňte 3 noci a získejte 30% slevu 
(zobrazená cena je již po slevě)

Zdarma: WiFi internet na pokoji, snídaně formou teplého a studeného bufetu, minerální voda a pozornost při příjezdu na pokoji, vstup do Wellness & Spa Centra včetně fitness, set na přípravu kávy a čaje.

Cena zahrnuje snídani formou bufetu, DPH a veškeré poplatky, vyjma městského poplatku ve výši 0,85 EUR za osobu a noc. Domácí mazlíčci vítání (za poplatek).

Hotel Paříž nabízí 3 luxusní apartmány. 

Tower Suite, který je umístěn na dvou podlažích včetně hotelové věže. 

Mucha Suite s prostorným relaxačním místem a malým barem s kuchyňkou.

Klimt Suite s obývacím pokojem a ložnicí, kompletně zařízený v secesním stylu.

Tower Suite, Mucha Suite a 1 Executive pokoj je možné propojit a vytvořit tak luxusní Royal Tower Suite, který je možné uzavřít neprůstřelnými skleněnými dveřmi.

Vaše preference prosím uveďte ve „Speciálních požadavcích“ nebo kontaktujte přímo hotel, jinak nebudeme moci garantovat vybraný typ pokoje.

Ukázat