Zůstaňte 3 noci a více a získejte 20% slevu

Zůstaňte 3 noci a dostanete 20% slevu v pokoji Deluxe - Bezplatné storno

Od €150 za noc

Nabídka je platná pouze na minimum 3 noci a obsahuje ubytování v Deluxe pokoji, snídani formou bufetu, DPH a veškeré poplatky, vyjma městského poplatku ve výši 0,85  EUR za osobu a noc. Domácí mazlíčci vítání (za poplatek).

Zdarma: WiFi na pokoji, snídaně formou teplého a studeného bufetu, minerální voda a pozornost při příjezdu na pokoji, vstup do Wellness & Spa Centra.

Všechny Deluxe dvoulůžkové/jednolůžkové pokoje jsou vyzdobeny tapetami, vybaveny novým nábytkem a koberci.

Ukázat

Zůstaňte 3 noci a dostanete 20% slevu v Executive pokoji - Bezplatné storno

Od €190 za noc

Nabídka je platná pouze na minimum 3 noci a obsahuje ubytování v Executive pokoji, snídani formou bufetu, DPH a veškeré poplatky, vyjma městského poplatku ve výši 0,85 EUR za osobu a noc. Domácí mazlíčci vítání (za poplatek).

Zdarma: WiFi na pokoji, snídaně formou teplého a studeného bufetu, minerální voda a pozornost při příjezdu na pokoji, vstup do Wellness & Spa Centra, set na přípravu kávy a čaje.

Executive pokoje jsou prostornější pokoje obrácené směrem k Obecnímu domu, které jsou umístěny na přední straně hotelové budovy, nebo pokoje s překrásnou vyhlídkou na Staré Město a Pražský hrad.

Ukázat

Zůstaňte 3 noci a dostanete 20% slevu v Junior Suite - Bezplatné storno

Od €250 za noc

Nabídka je platná pouze na minimum 3 noci a obsahuje ubytování v Junior Suite, snídani formou bufetu, DPH a veškeré poplatky, vyjma městského poplatku ve výši 0,85 EUR za osobu a noc. Domácí mazlíčci vítání (za poplatek).

Zdarma: WiFi na pokoji, snídaně formou teplého a studeného bufetu, minerální voda a pozornost při příjezduna pokoji, vstup do Wellness & Spa Centra, set na přípravu kávy a čaje.

Junior Suites jsou zcela nové prostorné pokoje, pohodlně vybavené a kompletně s dekorací v secesním stylu.

Ukázat

Zůstaňte 3 noci a dostanete 20% slevu v Luxusním Apartmánu - Bezplatné storno

Od €650 za noc

Cena zahrnuje snídani formou bufetu, DPH a veškeré poplatky, vyjma městského poplatku ve výši 0,85 EUR za osobu a noc. Domácí mazlíčci vítání (za poplatek).

Zdarma: WiFi na pokoji, snídaně formou teplého a studeného bufetu, minerální voda a pozornost při příjezdu na pokoji, vstup do Wellness & Spa Centra, set na přípravu kávy a čaje.

To nejlepší, co hotel Paříž s pýchou nabízí, jsou jeho apartmány. Můžete si vybrat ze tří apartmánů.

Tower Suite, který je umístěn na dvou podlažích včetně hotelové věže a nabízí fantastický výhled na centrum Prahy včetně Pražského hradu.

Mucha Suite s prostorným obývacím pokojem, relaxačním místem a malým barem s kuchyňkou, koupelnou s výhledem na Obecní Dům a postelí king-size.

Klimt Suite, největší apartmán hotelu skládající se ze dvou místností (obývacího pokoje a ložnice), kompletně s dekorací v secesním stylu.

Můžete popsat vaše preference na konkrétní apartmán v kolonce „žádosti“, bez předchozího potvrzení dostupnosti přímo s hotelem však nejsme schopni vám zaručit požadovaný typ apartmá. O přidělení konkrétního pokoje Vás budeme informovat. 

Ukázat